Tvorba webových stránek

Tvorbě webových stránek se věnuji již 8 let. Atraktivní a přehledné webové stránky, které jsou podle nejmodernějších postupů, standardů a trendů jsou mojí specialitou. Váš web již tak nikdy nezapadne mezi konkurencí!

Webdesign

Máte zájem o tvorbu webových stránek, která Vás posune před Vaší konkurenci? O web, který bude přívětivý k mobilním zařízením? A především chcete takový web, na který se budete moci spolehnout? Přesně takové řešení jsem schopen Vám poskytnout. Mnou vytvořené webové stránky jsou vždy dovedeny k dokonalosti.

Internetové reklama

Jakožto držitel certifikátů: Google AdWords Fundamentals a AdWords Mobile jsem schopen společně s Vámi připravit takovou formu reklamy, propagace, která přitáhne pozornost na Váš úžasný produkt či šlužbu!

Responzivní web

Všechny moje webové stránky jsou přívětivé k mobilním zařízením a tak, ať již jde o stolní PC, notebook, tablet či chytrý telefon, všude budou mít Vaši návštěvníci pocit že jsou vítáni.

Responzivní design je v dnešní době praktická nutnost, až 60% uživatelů přichází právě z mobilních zařízení a pro web je tak důležité poskytnou uživateli snadnou možnost kontaktovat Vás, objednat zboží, nebo nalézt Vaši kamennou prodejnu.

Responzivní design Vám toto vše dokáže nabídnout v jednom uceleném a komplexním řešení.

Jaké webové stránky tvořím?

Při tvoření webových stránek Vám mohu nabídnout celou řadu možných řešení. Ať již se bude jednat o jednoduché webové stránky, bez možnosti editace. Tak po webové stránky se přívětivím administrativním rozhraním, nebo je libo systém pro správu E-shopu a prodejny, včetně EET pokladny v jednom balení? Není pro mě problém vytvořit jakoukoli webovou aplikaci, která bude vyhovovat jak Vám tak Vašim uživatelům.

Jak tvorba webu probíhá?

1. ÚVODNÍ KONZULTACE

Jako první nás čeká konzultace, na které si stanovíme klíčové body co od Vašeho webu očekáváte. Projdeme si jakým způsobem se Váš projekt prezentuje, jaké služby nabízí, jaká je Vaše cílová skupina a krátce si zanalyzujeme i Vaší kokurenci.

2. PŘÍPRAVA KONCEPTU A ANALÝZA KONKURENCE

Na základě informací z konzultace připravím návrh jaké způsoby a prostředky využijeme k dosažení stanovených cílů. Zároveň také provedu analýzu konkurence.

3. PRVNÍ NÁVRH WEBU

Vypracuji první návrh webové prezentace pro odsouhlasení základního konceptu na základě kterého budu následně dále pokračovat v práci.

4. ANALÝZA NA VZORKU PUBLIKA

Vypracovanou „betaverzi“ webu otestuje vzorek publika a na základě jeho poznatků je pak web dopracován do před-finální verze. Kdy jsou již všechny funkce hotové a zbývají k dokončení pouze maličkosti v pozadí webu.

5. FINALIZACE

Na webu doladím detaily a připravím vše pro jeho spuštění do ostrého provozu.

6. PŘEDÁNÍ A PŘÍPADNÁ DALŠÍ SPOLUPRÁCE

Web spustíme do ostrého provozu a případně pokračujeme v další spolupráci.