Modeling

Krása, svůdnost, elegance, extravagance a někdy až provokace. To všechno jsou prvky, které můžete naleznout na mých fotografiích.

Jako doplňkem ke své činnosti se zabývám také činností modelingové agentury. Nejsem modelingová agentura v tom slova smyslu, který znáte snažím se o menší ale kvalitní projekty, které vyniknou svou jedinečností. Zajišťuji hostesky na nejrůznější akce, focení produktů a se mnou se můžete podívat i na přehlídková mola. Na rozdíl od jiných chci aby projekty na kterých pracuji vynikly svou originalitou a úrovní. Rád pracuji se začínajícími modelkami a proto pokud ať již chcete fotobook, klasickou modelingovou fotografii, nebo pouze unikátní a jedinečné fotky na Váš Facebookový profil, tak nic není problémem.

Přehled stylů fotografií

Portrét

Portrétní fotografie je zachycení podoby jedné nebo více osob na fotografii, ve které převládá tvář a její výraz. Cílem je, aby fotografie zobrazila podobu, osobitost nebo náladu portrétovaného.

Fashion

Fashion fotografie (nebo módní fotografie chcete li) je fotografický žánr, který zobrazuje oděvy a jiné módní výrobky. Fotografie módy je nejčastěji určena pro reklamu nebo módní časopisy.

Glamour

Glamour lze přeložit jako krásu nebo okouzlení. Případně také i tělesný půvab. Fotografie se snaží zachytit krásu v té nejčistší podobě. Z pravidla při nich dochází pouze k malému nebo částečnému odhalení.

Boudoir

Boudoir fotografie zachycuje ženu lichotivým způsobem tak, aby vynikla její krása. Vhodným nalíčením, zvolenými pózami a výběrem oblečení vzniká unikátní fotografie, která má působit smyslně, půvabně a uvolněně. Většinou při nich dochází k částečnému odhalování.

Akt

Fotografie aktu je umělecký fotografický směr, jehož tématem je zobrazení zcela nahého (akt) nebo částečně odhaleného těla (poloakt). Vychází z malby. Akt (fotografický anebo jiný) je sám o sobě zdrojem estetického zážitku pro vzdělaného diváka, ale také pomůckou pro všechny ostatní diváky, jak usměrnit vztahy k nahému tělu od vulgární sexuality k estetické reakci. Akt by měl ukázat, jak tělo opravdu vypadá z estetického hlediska, a přiblížit rozdíl mezi nahým tělem ve skutečnosti a jeho obrazem v umění.

Kompletní portfolio