Fotografování

Fotografování se věnuji již 5 let. Ať již se jedná o foto svatební, rodinné, produktové, nebo z jakékoli akce či koncertu, tak nic pro mě není problém. Jelikož jedna fotka může říci více než 1000 slov.

Fotografování představuje mocný nástroj jak uchovat vzácnou vzpomínku, nebo představit produkt či firmu. Fotografie, které Vám nabízím se vyznačují nápadem a originalitou. Produktové foto nemusí být nutně pouze produkt stroze nafocen na bílém pozadí. A na rodinných fotografiích nemusí mít nutně Vaši nejbližší rudé oči, jako na plesu upírů. Fotografie mohou zachytit jedinečnou atmosféru místa, situace a stejně tak mohou přinést pobavení či zájem okolí.

Produktové a firemní foto

Produktové foto

Naše fotografie vynikají vysokou ostrostí, kvalitou osvětlení a originálním nápadem. Před každým focením následuje krátká analýza a přibližná vizualizace, díky které jsme schopni zajistit že výsledné fotografie budou jedinečné a zcela jistě se nad nimi pozastaví každý zákazník.

Foto koncertů

Fotografie nemusí nutně představovat pouze Vaše fyzické produkty. Ale také mohou poukázat na služby nebo akce které pořádáte, nebo zajišťujete svým klientům. Jedna fotka může říct více než 1000 slov.

Firemní a propagační fotografie

Reklamní, nebo produktová fotografie nemusí být nutně strohé fotky Vašich produktů na bílém pozadí. ale může být i nápaditým prezentačním prostředkem Vašeho produktu služby, nebo místa.

Jak to probíhá?

1. Konzultace a domluva termínu

Na začátku si společně dáme kávu, dohodneme se na termínu, stylu focení, krátce si zanalyzujeme cílovou skupinu a já na základě naší dohody vyhotovím koncept přesně Vám na míru.

2. Příprava na focení

Následně vše připravím na docení tak jak bude potřeba a případně společně doladíme detaily tak, aby Vás během samotného focení nemohlo nic nepříjemně překvapit.

3. Focení

Nafotíme fotografie a já do dvou až tří dnů připravím užší výběr, který následně budeme dále upravovat.

4. Finalizace

Opět si dáme kávu a dohodneme se buď na předání fotografií, nebo na případných dalších korekturách. Stejně tak jako na případném pokračování spolupráce.