Fotografování

Fotografování se věnuji již 5 let. A i když mé fotovybavení nepatří k nejnovějším kouskům na trhu, tak ať již se jedná o foto svatební, rodinné, produktové, nebo z jakékoli akce či koncertu, nic pro mě není problém.

Fotografování představuje mocný nástroj jak uchovat vzácnou vzpomínku, nebo představit produkt či firmu. Fotografie, které Vám nabízím se vyznačují nápadem a originalitou. Produktové foto nemusí být nutně pouze produkt stroze nafocen na bílém pozadí. A na rodinných fotografiích nemusí mít nutně Vaši nejbližší rudé oči, jako na plesu upírů. Fotografie mohou zachytit jedinečnou atmosféru místa, situace a stejně tak mohou přinést pobavení či zájem okolí.

Produktové a firemní foto

Produktové foto

Moje fotografie vynikají ostrostí, osvětlením a originálním nápadem. Před každým focením následuje krátká analýza a přibližná vizualizace, díky které jsem schen zajistit, že výsledné fotografie budou jedinečné a zcela jistě se nad nimi pozastaví každý zákazník.

Foto z akcí a koncertů

Fotografie nemusí nutně představovat pouze Vaše fyzické produkty. Ale také mohou poukázat na služby a akce které pořádáte, nebo zajišťujete svým klientům. Jedna fotka může říct více než 1000 slov.

Portfolio

Travel & Wildlife fotografie

Tento a uplynulý rok jsem se velmi zaměřil na Wildlife fotografie a také cestování. Focení zvířat patří bezesporu mezi jednu z nejtěžších fotografických disciplín. V mém portfoliu však naleznete například fotografie z Kanárských ostrovů, Vídně, Paříže, či ze slunného Las Vegas.

Portfolio

Jak to probíhá?

1. Konzultace a domluva termínu

Na začátku si společně dáme kávu, dohodneme se na termínu, stylu focení, krátce si zanalyzujeme cílovou skupinu a já na základě naší dohody vyhotovím koncept přesně Vám na míru.

2. Příprava na focení

Následně vše připravím na docení tak jak bude potřeba a případně společně doladíme detaily tak, aby Vás během samotného focení nemohlo nic nepříjemně překvapit.

3. Focení

Nafotíme fotografie a já do dvou až tří dnů připravím užší výběr, který následně budeme dále upravovat.

4. Finalizace

Opět si dáme kávu a dohodneme se buď na předání fotografií, nebo na případných dalších korekturách. Stejně tak jako na případném pokračování spolupráce.

Moje foto výbava