Fotografování – AtiArt

AtiArt
Scolovat dolů
Hlavní strana

Fotografování

Fotografování se věnuji již 5 let. A i když mé fotovybavení nepatří k nejnovějším kouskům na trhu, tak ať již se jedná o foto svatební, rodinné, produktové, nebo z jakékoli akce či koncertu, nic pro mě není problém.

Focení
Pojďme začít
// Focení

Fotografování představuje mocný nástroj jak uchovat vzácnou vzpomínku, nebo představit produkt či firmu. Fotografie, které Vám nabízím se vyznačují nápadem a originalitou. Produktové foto nemusí být nutně pouze produkt stroze nafocen na bílém pozadí. A na rodinných fotografiích nemusí mít nutně Vaši nejbližší rudé oči, jako na plesu upírů. Fotografie mohou zachytit jedinečnou atmosféru místa, situace a stejně tak mohou přinést pobavení či zájem okolí.

Produktové a firemní foto

Produktové foto

Moje fotografie vynikají ostrostí, osvětlením a originálním nápadem. Před každým focením následuje krátká analýza a přibližná vizualizace, díky které jsem schopen zajistit, že výsledné fotografie budou jedinečné a zcela jistě se nad nimi pozastaví každý zákazník.

Foto z akcí a koncertů

Fotografie nemusí nutně představovat pouze Vaše fyzické produkty. Ale také mohou poukázat na služby a akce které pořádáte, nebo zajišťujete svým klientům. Jedna fotka může říct více než 1000 slov.

Z mého portfolia

Moje Fotovýbava

Čím se občas snažím fotit

Moje foto-výbava sice nepatří k nejmodernějším produktům na trhu, ale za to ji znám velmi dobře a vím přesně jak s daným objektivem, či danou funkcí na foťáku pracovat. Jaká nastavení použít a jaký bude výsledný efekt.

CANON EOS 1100D

Objektiv CANON EF-S 18-55mm, f/3.5-5.6

Objektiv EF Tamron 70-300mm ∅58mm f/4-5,6

Objektiv Tamron EF 70-300mm s macro ∅62mm f/4-5,6

APUTURE bateriový grip BP-E10

K&F Concept batoh KF13.066

Chcete foto produktu, nebo akce?

Kontakt
Close
AtiArt