Fotografování

Fotografování ať již se jedná o foto svatební, rodinné, z oslav a společenských událostí. Nejčastější způsob jak uchovat Vaše vzácné okamžiky pro jednotlivce a jeden z nejdůležitějších materiálů při prezentaci firmy.

Foto událostí

Mohu Vám nabídnout foto z Vašich svateb, akcí, koncertů a všech dalších pro Vás důležitých zážitků tak, aby Vám i po letech dokázali vykouzlit úsměv na tváři.

  • Foto akcí
  • Svatební fotografie
  • Foto maturitních plesů
  • Foto zvířat

Produktové a firemní fotografie

Stejně tak Vám mohu nabídnout také produktové foto pro Vaše jedinečné produkty. Foto je často jediný způsob jak ve Vašem katalogu, nebo e-shopu prezentovat kvality jednotlivých produktů zákazníkovi.

Produktové foto

Naše fotografie vynikají vysokou ostrostí, kvalitou osvětlení a originálním nápadem. Před každým focením následuje krátká analýza a přibližná vizualizace, díky které jsme schopni zajistit že výsledné fotografie budou jedinečné a zcela jistě se nad nimi pozastaví každý zákazník.

Foto koncertů

Fotografie nemusí nutně představovat pouze Vaše fyzické produkty. Ale také mohou poukázat na služby nebo akce které pořádáte, nebo zajišťujete svým klientům. Jedna fotka může říct více než 1000 slov.

  • Foto koncertů
  • Firemní a propagační fotografie

Reklamní, nebo produktová fotografie nemusí být nutně strohé fotky Vašich produktů na bílém pozadí. ale může být i nápaditým prezentačním prostředkem Vašeho produktu služby, nebo místa.

Foto čokoláda
Foto Zoo