A méme zde poněkud netradiční příspěvek pro sobotní odpoledne. Jedná se o test osobnosti pomocí obrazu koně. CO myslíte, bude výsledek sedět také na Vás? 

Obrázek je pro všechny stejný, ale výklad, který tam vidí, je pro každého jiný. To, proč to tak je, o vás něco napoví.

Jeden kůň

Zaujala vás velká hlava koně, která je ústřední v tomto obrázku? To symbolizuje vaši povahu, což zaručuje, že na svět se díváte s nadhledem a proto nepropadne panice, ale dokážete se povznést a řešit jen to, co treba.Ak se musíte rozhodnout, nezabere vám to mnoho času, jste racionální člověk. Přes prsty někdy přehlédnout maličkosti, které by vám mohly lépe řešit situace. V týmu jste ta hlava, která vše řídí. Vaše povolání může být šéf, vedoucí, máte dobrou organizaci a umíte pracovat s lidmi. Vaše plány mohou být i na pár let dopředu. Když jednou řeknete, že něco mě být tak, tak to tak bude Rozhodnutí neměníte. Logické myšlení je váš kamarád. Součástí vašeho života jsou i pocity a emoce ale nenecháváte se jimi unášet. Vše se snažíte držet v souladu.

Od 5 do 10 koní

Pokud jste narazili na číslo od 5 do 10, tak jste ta osoba, která udržuje ve svém životě rovnováhu. Snažíte se přistupovat k věcem zodpovědně. Na prvním místě je u vás vaše zdraví a vaše rodina, proto čas, který můžete trávit s nimi nebudete „zahazovat“ prací, což zas nezmanená, že robotu odfkláknete.

Právě naopak, záleží vám na ní a snažíte se ji zlepšovat. Nejste tichá myška, pokud chcete něco říct, tak to řeknete. Vždy co si zamanete, i dosáhnete. Drží nad vámi ochrannou ruku štěstěna. Věci vám jdou od ruky i bez vašeho přičinění. Ale pokud něco nejde, tak nemáte problém se na to vykašlat. Vyčkávání není nic pro vás. Víte to dotáhnout kam chcete, jen musíte vydržet. Věřte si!

11 a více koní

Jste typ člověka, kterému nic neujde. Pozadí, střed obrazu a ani obloha vám neušly. Perfekcionismus vám hodně mluví a důraz na detail stejně. Dobře víte zacházet se signály ostatních lidí a máte dobrou intuici a vycítit intriky. Takových lidí máte daleko od sebe, ale nechcete se jim pomstít. Snaha o detaily vám bere hodně energie a potom nesledujete věci kolem a nevíte, kam dál. Všechno má svůj důvod, chcete fakta, inteligence je vaše kamarádka a využíváte ji v životě. Díky vašim Vlastosti je nerozhodnost častým jevem. Rozebíráte věci, které už máte hotové. Ale věnujte sobě více odpočinku a rozímania.