Pomozte také! – Kočičí přání – AtiArt

AtiArt
Scolovat dolů
Kategorie
//Pomozte také! – Kočičí přání

Pomozte také! – Kočičí přání

17. 12. 2017Kategorie : Blog

Dnes jsem si pro Vás připravil spíše informační hlášku, nežli kreativní článek. Nicméně doufám že i tak vzbudou svou zaslouženou pozornost. Rádi bychom touto cestou upozornily na již několikátý ročník projektu: Kočičí přání.

www.kociciprani.cz

Na hlavní stránce celého projektu vidíte fotografie smutných kočiček, jejich příběhy a přání. Pokud vás konkrétní kočička zaujme, kliknete na její foto a dostanete se k dalším informacím. V jejím profilu je pak kontakt na organizaci, v jejíž péči se nachází, číslo účtu a variabilní symbol, zkrátka vše potřebné pro zaplacení dárku.
Možností jak pomoci je několik

poslat peníze ve výši hodnoty dárku na uvedený účet
poslat dárek přes libovolný e-shop přímo do útulku
koupit dárek a donést ho do útulku osobně
poslat 400 korun do misky na „měsíc života“ v útulku, což je částka odpovídající nákladům na krmivo a stelivo za jeden měsíc
přispět do misky na krmivo a pobyt zvířete v útulku menší částkou dle Vašich možností
poslat peníze na zdravotní balíček, který je vybraný podle zdravotního stavu zvířete

Na stránce se nachází jak roztomilá koťátka, která teprve čekají na svůj nový domov. Tak i kočičky, které bohužel už měli s lidmy špatné zkušenosti a zasloužily by si alespoň malou dávku radosti. A nemusíte mít strách, peníze se ke kočičkám vždy dostanou! Nemusíte se bát ani na sebe zanechat email. Nebude nijak zneužit a vy pak obdržíte informace a foto Vámi vybrané kočičky s jejím dárkem.

I my jsme již několika kočičkám pomohli, tak neváhejte a pomožte nějaké také!

cover image
Kontakt
Close
AtiArt