Už je tomu nějaká doba co jsem na stránkách Saal Digital dokončil svoji objednávku na nový fotoobraz. Jako u minulého, tak i tentokrát jsem volil kočku, ale vzhledem k tomu, že naše druhá kočka je značný „drobek“ tak jsem se rozhodl pro něco poměrně monstrózního…Čímž se stal fotoobraz o rozměrech 60x80cm a i když rozměry se tvářily ze začátku pouze, že fotoobraz bude větší než obvykle, tak mohu Vás ujistit že po otevření krabice, jsem dostal velkou obavu, jestli se mi zamýšlený prostor na zdi bude vůbec stačit. 😀 Ale co do kvality samotného obrazu jsem byl velmi, ale opravdu velmi spokojen.

Rám obrazu je velmi kvalitní a umožňuje i pohodlné zavěšení. Trošku zpětně lituji že jsem měl obraz nechat orámovat, tuto možnost bych tedy určitě zvolil a doporučil. Barvy jsou naprosto bez problému a i co do ostrosti nemohu vznést nejmenší nabídku. A to při mnou zvoleném rozměru a po lehkém ořezu použité fotky jsem klesl z kvality „velmi dobrá“ na „dobrá“. O kvalitu většího rozměru se tedy netřeba obávat.

Práce s programem Saal Digital je naprosto bezproblémová, od jeho stažení jsem neměl až k finální objednávce žádné problémy, nebo výtky. Stejně tak i k rychlosti odeslání, prodlení bohužel zkomplikovala až místní přeprava, ale za to již bohužel nenese Odesilatel zodpovědnost v originálu DHL, v ČR pak přebírá PPL). Balení je pak kvalitní a není třeba se obávat ani případného poškození během přepravy.

Obraz od Saal Digital tedy mohu na 100% doporučit a vy se brzy můžete těšit i na recenzi dvou dalších produktů z jejich nabídky! 🙂